Betala med Klarna      Trygg E-handel      1-2 dagars leveranstid      Över 500 smaker      Spårbar Frakt         
HELWIT Violet Extra Strong All White Portion
HELWIT Violet Extra Strong All White Portion

HELWIT Violet Extra Strong All White Portion

Artnr: 101336
39.90 kr
Köp 5 st eller fler för 33.98 kr/st
Köp 10 st eller fler för 33.90 kr/st
 
Lagerstatus:
0
Leveranstid:
Tillfälligt slut
  • Snabb leverans
  • Betala med Klarna
  • Över 500 smaker

FARA - E-vätska är giftigt vid förtäring.
Kan orsaka en allergisk reation vid kontakt med hud.

Nikotinpåsar och E-cigaretter/Behållare innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
Ej för personer under 18 år.

  • Produktinformation
  • Helwit Violet Extra Strong All White Portion är nikotinpåsar utan tobak som erbjuder en distinkt smakupplevelse av viol. Varje påse är fullpackad med smak och ger dig en långvarig smakupplevelse.

    Helwit Violet är designad för att leverera en kraftfull nikotinkick utan de traditionella aspekterna av tobak, såsom färgning av tänder eller tobakssmak. Smaken karaktäriseras av en tydlig violnot som är både söt och något blommig, vilket ger en unik smakprofil som skiljer sig från traditionella nikotinpåsar. Intensiteten i smaken kompletteras av en extra stark nikotinstyrka, vilket gör den till ett populärt val för erfarna användare som föredrar en starkare upplevelse.

    Helwit Violet Extra Strong kommer i vita portionspåsar i slim-format som är släta och torra på ytan, vilket bidrar till en diskret användning.

    Helwit Violet Extra Strong All White Portion erbjuder en modern och ren användarupplevelse, med en specifik smak som tilltalar dem som är ute efter något utöver det vanliga när det kommer till nikotinprodukter utan tobak.

    Smak:

    Viol

    Nikotinhalt:

    7,5mg per portion

    Om Helwit nikotinpåsar

    Helwit är ett nytt All White-varumärke från Yoik. Helwit snus skapas i Yoiks klimatsmarta fabrik i Gransholms Bruk utanför Växjö, där fabriken är självförsörjande genom ett vattenkraftverk som ligger ett stenkast från fabriken.

    • Vad smakar HELWIT Violet Extra Strong All White Portion?
      HELWIT Violet Extra Strong All White Portion har en kraftfull smak av viol.
    • Hur mycket nikotin innehåller HELWIT Violet Extra Strong All White Portion?
      HELWIT Violet Extra Strong All White Portion har en nikotinhalt på 7,5mg per portion
    • Hur länge håller en nikotinpåse från HELWIT Violet Extra Strong All White Portion?
      Hur länge en nikotinpåse från HELWIT Violet Extra Strong All White Portion håller varierar från person till person, men nikotinpåsen bör räcka upp till en timme.
    • Innehåller HELWIT Violet Extra Strong All White Portion tobak och nikotin?
      HELWIT Violet Extra Strong All White Portion är skapad utan tobak men påsen innehåller nikotin.
    Nikotinhalt (mg / g): 11-15mg
    Specifik smak: Viol
    Typ av snus: All-white påsar , Tobaksfria nikotinpåsar
  • Leverans
  • Leveranstid:
  • Guide

Relaterade produkter

Vaporesso XROS 4 Mini Pod Kit
Lämpad till både 50VG/50PG & 70VG/30PG
Corex 2.0
1000 mAh
kr
1+
269 kr/st
4-pack
Vaporesso XROS V2, V3 Pod (4-pack)
4-pack utbytbara 1.2ohm eller 0.8ohm Pod för Vaporesso XROS Mini och Vaporesso XROS...
kr
1+
99.90 kr/st
Lost Mary BM600S Mesh Engångsvape
Lost Mary BM600S med Mesh coil - välj bland 24 smaker!
kr
1+
49.90 kr/st
Nikotinfri
Aroma King Gem Bar Nikotinfri Engångs Vape
Nikotinfri variant av Aroma King Gem Bar - tillgänglig i 10 smaker
kr
1+
29.90 kr/st